Näitleja Jackson White Wiki, vanus, tüdruksõber, vanemad, pikkus, netoväärtus ja palju muud

Näitlejad

  Jackson White
Tegelik nimi Jackson White
Rambivalguses Ütle mulle valesid (2022).
Elukutse Näitleja.
Direktor.
Vanus 26 aastat vana.
Sünnikuupäev 1. märts 1996
Sünnikoht THE.
Sugu Mees.
Rahvus Ameerika.
Tähtkuju Kalad.
Perekond
Vanemad Ema: Katey Sagal.
Isa: Jack White.
Õde-vend Õde: Sarah Grace White.
Armasta elu
Sõbranna --.
Keha mõõdud
Kõrgus Jalgades: 5'9'
Sentimeetrites: 175 cm.
Meetrites: 1,75 m.
Kaal Kg: 72.
Naelad: 158 naela.
Silmad Pruun.
Juuksed Hele pruun.
Karjäär
Filmid Vaheline ruum.
Ülestunnistus.
SPF 18.
Kiirabi.
Televisioon
Ütle mulle valesid.
SEAL meeskond.
Kesk.
Proua Fletcher.
Puhasväärtus 432,44  tuhat USD.

  Jackson White koos Grace Van Patteniga

Jackson White (sündinud 1. märtsil 1996) on 26-aastane Ameerika näitleja, kes ei olnud pikka aega meelelahutustööstuses, kuid ta on suutnud suurema osa oma ajast ära kasutada, tehes muljetavaldavaid rolle; Ta sai praktiliselt tundmatust rollist mõned erakordsed rollid sellistes seriaalides nagu 'Mrs. Fletcher“, „SEAL-meeskond“, „Kesk“.

  Jackson White filmis Tell Me Lies

2022. aastal, 7. septembril, tõusis Jackson taas tähelepanu keskpunkti oma vapustava Stephen DeMarco rolli eest Hulu uues sarjas ' Ütle mulle valesid ,” on ta veel suhteliselt noor; ja tal on piisavalt aega, et end selles valdkonnas endast märku anda. Oma praeguste esitustega on ta kindlasti õigel teel.

  Jackson White koos ema Katey Sagali ja õega
Varajane elu ja perekond

1. märtsil 1996 sündis LA-s erakordselt andekate ja kuulsate vanemate peres Jackson James White ehk Jackson White; tema ema Katey Sagal on auhinnatud näitleja ja tema isa Jack White oli muusik, paar pole aga enam koos, kuid Jackson päris kindlasti ande. Tal on ka õde Sarah Grace White.

Võib-olla poleks ta pikka aega ekraanil tegutsenud, kuid tal on olnud talente kogu oma elu, olgu selleks siis tädid, onud ja isegi vanavanemad, kes kõik olid osa meelelahutustööstusest. Muusika oli tema esimene valik, kuna White kasvas üles lauldes ja mängides erinevaid instrumente.

Näitlemine jõudis temani keskkoolis, kui ta tegi “RENTI” – see oli näidend, kus ta mängis heroiinisõltlase Rogeri rolli. Sel ajal oli White kõigest 14-aastane ja taolise rolli mängimiseks tuli tema näole võltshabe joonistada; ta nautis kogu rituaali nii väga, et ta lihtsalt jätkas näitlemist.

  Esineb Jackson White
Karjäär

5 jalga 9 tolli pikkune näitleja Jackson sai oma esimese näitlejapausi 2016. aastal lühifilmiga 'Confession', kus ta kehastas Ericut; aasta hiljem sai ta rolli seriaalis Rom-Com 'SPF 18', ta esines käputäis sellistes sarjades nagu 'The Middle' ja 'SEAL Team'.

Aastast 2019 sai tema murranguaasta, kui ta registreerus Brendan Fletcheri rolli HBO sarjas “Mrs. Fletcher,” armastas publik kogu tema tegelaskuju kogemust koos sarjaga ning ta pälvis oma esituse eest tohutult armastust ja tunnustust ning see andis talle ka mitmeid muid võimalusi oma talenti näidata.

  Ütle mulle valesid Näitleja Jackson White

White sai kaks olulist filmi, 'The Space Between' 'Kiirabi' ja lühifilmi 'Number 2', samuti on ta saanud peaosa Hulu filmis. Ütle mulle valesid ”, nagu Stephen DeMarco Grace Van Patteni vastas, ootab publik pikisilmi tema eelseisvat filmi „The Pitch”, ta teeb sama filmiga ka debüüdi režissöörina.

Jackson White'i küsimused ja vastused

Küsimused: Kui vana on Jackson White?

Vastus: Ta on 26-aastane.

Küsimused: kes mängib Stephen DeMarco rolli filmis Tell Me Lies?

Vastus: Jackson White.

Küsimused: Mis on Jackson White'i pikkus?

Vastus: Jackson on 5 jalga 9 tolli pikk.

Küsimused: kas Jackson White on Instagramis?

Vastus: Jah (@jacksonwhite)

Küsimused: kes on näitleja Jackson White'i tüdruksõber?

Vastus: Jackson ei ole avalikustanud.